خرنوب،-Carob

15,000 ریال

بسته 100 گرمی

دسته بندی:

توضیحات

خواص و اثرات دارویی: خرنوب
1)مهمترین و اصلیترین خاصیت خرنوب استفاده از آن برای رفع مشکلات ناباروری مردان می باشد. مصرف دانه های این گیاه، باعث افزایش تحرک اسپرمها و کیفیت آنها میشود و از همین رو مشکل ناباروری آقایان که عموما به دلیل کمبود اسپرم و کندی سرعت آن مربوط میشود را برطرف میکند. به این منظور، خرنوب را هسته گرفته و با گیاه جنسینگ، گرد لقا و گرد گل آسیاب و به آن مقدار 500 گرم عسل اضافه کنید. از این معجون هر روز صبح ناشتا یک قاشق مرباخوری میل کنید.مصرف این معجون باعث تقویت قوای جنسی نیز میشود.
2) منبع غنی از انواع ویتامین های گروه B به ویژه B1، همچنین مهمترین و بارز ترین خاصیت این گیاه تقویت اسپرم می باشد . در مردان تعداد طبیعی اسپرم، 40 میلیون در میلی‌لیتر و بیشتر می‌باشد. با کاهش این مقداراحتمال باردار شدن خانم کاهش می‌یابد آنچه اهمیت دارد فقط تعداد کلاسپرم نیست، حتی اگر مقدار اسپرم در حد طبیعی نیز باشد (40 میلیون در میلی‌لیتر و بالاتر) اگر تعداداسپرم متحرک، کم باشد نیز احتمال حامله شدن خانم کم خواهد بود. متحرک بودن اسپرم‌ها نیز مهم است، افرادی را می‌شناسم که در کل 7 الی 8 میلیون در میلی‌لیتر اسپرم داشته‌اند و صاحب فرزند شده‌اند.
3)مفید در درمان سرفه : مقداری خرنوب راپس ازجداسازی ازدانه ها آسیاب کرده ویک قاشق مرباخوری راهر وعده همراه یک فنجان آبگرم میل نمایید.
4)اشتها آور :مقداری خرنوب راآسیاب کرده یک قاشق مرباخوری قبل ازصبحانه به همراه یک لیوان شیر ویک قاشق غذاخوری عسل میل نمایید