چای سفید- White tea

190,000 ریال

بسته 20 گرمی

دسته بندی:

توضیحات

خواص و اثرات دارویی: چای سفید
1)چای سفید سه برابر چای سبز یا سیاه، حاوی پلی فنل‌های آنتی‌اکسیدان است. این آنتی‌اکسیدان‌ها با رادیکال‌های آزاد ناشی از فرایند اکسیداسیون ترکیب شده و قبل از آن که فرصت کنند به سلول های بدن آسیب برسانند آن ها را از بدن خارج می‌کند. وجود آنتی‌اکسیدان عملکرد سلول‌های پوست را بالا برده، پوست را جوان کرده و از آفتاب سوختگی جلوگیری می‌کند. همچنین می‌توان از تفاله چای سفید و سبز برای شادابی پوست به عنوان ماسک استفاده کرد.
2)چای سفید به طور موثری به افزایش متابولیسم بدن و در نتیجه به سوزاندن کالری‌های اضافه در طول روز کمک می‌کند و باعث کاهش وزن می‌شود.
3)این چای به طور طبیعی فشار خون را پایین می‌آورد و به شما کمک می‌کند تا در برابرعوارض جانبی داروهای کاهنده فشار خون در امان باشید. همچنین به شما کمک می‌کند که فشار خونتان را به وسیله کاهش وزنتان به طور طبیعی نیز کاهش دهید؛ همان طور که در بالا توضیح داده شد.
4)چای سفید یك آرام بخش قوی و موثر برای اعصاب می‌باشد. انرژی را افزایش و استرس را کاهش می‌دهد.
5)از خواص دیگر آن می‌توان به کاهش قند خون و کلسترول، مشکلات قلبی و سکته قلبی اشاره کرد.
6)به درمان سرطان معده ، سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات کمک می‌کند.
7)به سلامتی دهان و دندان و استحکام استخوان ها کمک می‌کند.
8)خاصیت ضد قارچی، ضد باکتری و ضد ویروسی دارد و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. نوشیدن این چای در زمستان، ایمنی بدن را بالا برده و از سرماخوردگی‌ها و عفونت‌ها جلوگیری می‌کند.
9)چای سفید حاوی ویتامین هایB1، B2، B6، ویتامین C، ویتامین K، کاروتن (منبع ارزشمندی برای ویتامین A)، اسید فولیک و مواد معدنی (منگنز، پتاسیم، روی، فلور) می‌باشد.