موجود

کپسول لاغری اسلیم مکس

توضیحات

امروزه تغییر سبک زندگی مردم باعث شده است تا عادات نامطلوبی چون مصرف غذا های ناسالم افزایش، و ورزش و تحرک کاهش پیدا کند. به همین دلیل چاقی و اضافه وزن موضوعی است که در جامعه امروزی بسیاری از افراد را با مشکل مواجه کرده است. به طور کلی می توان گفت عدم تعادل انرژی بین کالری دریافتی و کالری مصرفی دلیل اصلی بروز اضافه وزن می باشد.

چاقی و اضافه وزن قابل پیشگری است و فرد می تواند با رعایت مواردی چون افزایش مصرف میوه و سبزیجات و کاهش مصرف چربی ها و قند ها از آن جلوگیری کند. برای کاهش وزن و درمان چاقی روش های مختلفی پیشنهاد می شود که همه آن ها قابل اعتماد نبوده و ممکن است عوارض جبران ناپذیری بر روی سلامت انسان داشته باشند.

استفاده از داروهای لاغری گیاهی که توسط شرکت های داروسازی معتبر تهیه شده اند و مورد تایید وزارت بهداشت می باشند، یکی از بهترین روش های کاهش وزن است. کپسول اسلیم مکس قائم دارو از جمله این دارو های گیاهی است که موجب کاهش توده چربی و لاغری می شود. قرص گیاهی اسلیم مکس اثرات افزایش سوخت و ساز نیز داشته و همچنین باعث دفع موثر چربی های زائد بدن می شود.

این فرآورده علاوه بر لاغری اثرات مفید دیگری چون خاصیت آنتی اکسیدانی (ضد سرطانی)، جلوگیری از فشار خون بالا و بیماری های قلبی و عروقی، آرام بخشی، افزایش استحکام دندان ها، کاهش کلسترول بد خون (LDL) و افزایش کلسترول خوب (HDL) نیز دارد.

ویژگی ها و تاثیرات اسلیم مکس

 • کاملا گیاهی و طبیعی
 • کاهش وزن و لاغری
 • کاهش توده چربی بدن
 • دفع چربی های زائد بدن
 • پیشگیری از افزایش وزن
 • افزایش سوخت و ساز بدن
 • آنتی اکسیدان و ضدسرطان
 • آرام بخش
 • فاقد نگهدارنده شیمیایی

ترکیبات تشکیل دهنده قرص لاغری اسلیم مکس

کپسول اسلیم مکس حاوی چهار گیاه دارویی موثر در لاغری یعنی رازیانه، دانه گشنیز، ریشه کاسنی و عصاره خشک چای سبز است. این گیاهان با توجه به اصول طب سنتی ترکیب شده اند و موجب هم افزایی و تکمیل اثرات یکدیگر می شوند.

تجربه لاغری با قرص اسلیم مکس قائم دارو

با بررسی بیشتر مکانیسم و نحوه عملکرد کپسول اسلیم مکس متوجه خواهید شد این داروی گیاهی چگونه می تواند به شما کمک کند تا لاغری و رسیدن به اندام دلخواه خود را تجربه کنید. اسلیم مکس خاصیت چربی سوز ترموژنیک دارد که موجب افزایش متابولیسم چربی ها و در نتیجه کاهش وزن می شود. خاصیت ترموژنیک مربوط به تولید گرما در اثر افزایش متابولیسم مواد غذایی است.

این کپسول همچنین حاوی ترکیبی به نام گالوکاتشین گالات (EGCG) است که باعث از بین رفتن فوق العاده چربی های بدن می شود، به این صورت که فعالیت آنزیم COMT را مهار کرده و منجر به افزایش غلظت کاتکول آمین ها در سیتوزول سلول ها و افزایش سوخت و ساز آن ها در بدن می شود.

علاوه بر این کپسول اسلیم مکس قائم دارو از طریق کاهش جذب روده ای گلوکز و کاهش متابولیسم کربوهیدرات ها نیز در کاهش وزن و لاغری موثر است. این فرآورده همچنین از سنتز اسیدهای چرب در بدن جلوگیری کرده، چربی های خون را کاهش می دهد و مانع از جذب چربی در روده نیز می شود.

یکی دیگر از مکانیسم های کپسول اسلیم مکس برای لاغری از طریق مهار آنزیم آمیلاز بزاق و روده است. این آنزیم مسئول هضم نشاسته است و مصرف اسلیم مکس باعث می شود تا نشاسته با سرعت آهسته ای شکسته شده در نتیجه قند خون با سرعت کمتری بالا رود.

تاثیر قرص اسلیم مکس بر قاعدگی

گشنیز یکی از ترکیبات تشکیل‌دهنده قرص اسلیم مکس است که در بعضی موارد خاص بر قاعدگی اثر داشته و موجب بروز آمنوره (قطع قاعدگی) می‌شود، اما این تاثیر در غلظتی خاص بوده و مقدار گشنیز موجود در این قرص باعث بروز این مشکل نمی‌شود.

رازیانه دیگر گیاه موجود در قرص اسلیم مکس است که معمولا برای درمان دردهای قاعدگی و تنظیم سیکل استفاده شده و ممکن است مصرف آن خونریزی را در قاعدگی اول تشدید کند، اما در قاعدگی‌های بعدی چنین اثری نخواهد داشت. اما به طور کلی در عوارض مصرف قرص اسلیم مکس اشاره‌ای به تاثیر این قرص بر قاعدگی نشده است.

دستور و نحوه مصرف

برای مصرف کپسول اسلیم مکس قائم دارو می بایست تا زمان رسیدن به وزن دلخواه خود روزی 2 عدد کپسول 1 ساعت قبل از نهار و 2 عدد کپسول 1 ساعت قبل از شام میل کنید. نمایید. هر بسته از این محصول حاوی 30 عدد کپسول لاغری است. شما می توانید برای کاهش عوارض گوارشی احتمالی ناشی از چای سبز موجود این محصول، آن را به همراه شیر مصرف  کنید. توصیه می شود این قرص لاغری را با فاصله از زمان خواب میل کنید.

 نکاتی مهم درباره اسلیم مکس

 • در صورتی که از محصولات مکمل بندسازی چون گلوتامین و کراتین استفاده می کنید، می بایست کپسول اسلیم مکس را با فاصله زمانی 2 ساعته از آن‌ها میل نمایید.
 • مصرف این محصول برای افراد زیر 18 سال باید با مشورت پزشک باشد.
 • توصیه می شود 2 هفته قبل از انجام عمل جراحی مصرف این فرآورده را با مشورت پزشک قطع کنید.
 • در صورت بروز علائم زردی، درد شکمی شدید و یا ادرار تیره رنگ مصرف دارو را قطع نموده و به پزشک مراجعه کنید.
 • افراد مبتلا به بیماری های کبدی، بیماری های اعصاب، پرکاری تیروئید، کم خونی و خون ریزی های شدید، گلوکوم، سندروم روده تحریک پذیر، سابقه مشکلات معدی و حساسیت به کافئین کپسول اسلیم مکس را با احتیاط مصرف کنید.
 • کسانی که به گیاهان خانواده آستراسه/کمپوزیته (مانند کنگر فرنگی، بومادران، بابونه، گل آفتابگردان و…)، کرفس، شوید، جعفری، زیره، قاصدک و هویج آلرژی دارند، ممکن است به صورت مقاطع به کاسنی، رازیانه و گشنیز موجود در این فرآورده نیز حساسیت داشته باشند.
 • این قرص لاغری را دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جایی خشک و خنک نگهداری کنید.

عوارض قرص اسلیم مکس

تا کنون در اثر مصرف کپسول اسلیم مکس عوارض جانبی خاصی گزارش نشده است، تنها در برخی موارد ممکن است دلپیچه ایجاد شود. اما توجه داشته باشید افرادی که نسبت به گیاهان دارویی تشکیل دهنده این قرص حساسیت دارند و کسانی که داروهای کاهنده فشار خون مصرف می کنند، می بایست اسلیم مکس را با احتیاط و تحت نظارت پزشک استفاده کنند. در صورت مصرف بیش از مقدار توصیه شده قرص اسلیم مکس ممکن است عوارض جانبی چون تپش قلب، بی خوابی، سرگیجه و بی قراری ایجاد شود.

تداخلات دارویی

 • اگر به طور مزمن دارو مصرف می کنید، داروهایی چون استروژن ها، آنتی بیوتیک های کینولونی، داروهای چربی، داروهای قلب و اعصاب، داروهای ضد انعقاد خون و داروهای آسم، لازم است تا جهت کاهش تداخلات احتمالی با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • استفاده از داروهای جلوگیری از بارداری ممکن است عوارض جانبی چای سبز را تشدید کند.
 • اسلیم مکس حاوی گیاه کاسنی است که اثرات کاهش دهنده قند خون دارد، به همین دلیل اگر به طور همزمان از داروهای ضد دیابت استفاده می کنید، قند خون خود را کنترل نمایید.
 • کافئین موجود در چای سبز و گشنیز موجود در این قرص لاغری ممکن است اثرات افزاینده یا کاهنده بر فشار خون داشته باشند، بنابراین توصیه می شود در صورت مصرف همزمان داروهای فشار خون با اسلیم مکس با پزشک مشورت کرده و فشار خون خود را کنترل کنید.
 • اگر به صورت همزمان از فرآورده های حاوی گیاهان با خواص ضد انعقاد خون و کاهش دهنده قند خون استفاده می کنید، به منظور کاهش تداخلات احتمالی با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • توجه داشته باشید پروتئین شیر و سویا جذب چای سبز را کاهش می دهند.
 • برای کاهش میزان تداخلات احتمالی، مصرف همزمان کلسیم، آهن، منیزیم، فولیک اسید و کافئین را به پزشک و یا داروساز اطلاع دهید.
 • جهت جلوگیری از تداخل در نتیجه آزمایش، 24 ساعت قبل از تست استرس دارویی و 4 ساعت قبل تست های ریوی مصرف کپسول اسلیم مکس را قطع کنید.

محصولات مکمل

کپسول رولاکس قائم دارو یکی دیگر از محصولات این شرکت داروسازی است که اثرات ملین داشته و باعث درمان تنبلی روده می شود. توصیه می کنیم در صورتی که با یبوست و کندی در روند کاهش وزن خود مواجه شدید، هر شب یک عدد کپسول رولاکس نیز مصرف نمایید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول لاغری اسلیم مکس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *