موجود

کپسول روهمورین

15,000 تومان

توضیحات

خواص و کاربرد درمانی کپسول روهمورین

 

بواسیر یا هموروئید بیماری شایعی است که حدودا 50 درصد افراد در برهه ای از زندگی خود آن را تجربه می کنند. در قسمت پایین روده بزرگ و داخل و اطراف مقعد، توده هایی از رگ های خونی وجود دارد که اگر تحت فشار قرار گیرند ملتهب شده و دچار برآمدگی می شوند که به آن بیماری هموروئید می گویند.

اسهال و یبوست مزمن، بلند کردن اجسام سنگین، اضافه وزن و بارداری از جمله دلایل ابتلا به این بیماری می باشند. اگر بواسیر در درون مقعد ایجاد شود به جز خونریزی مشکل دیگری به وجود نمی آورد، اما در صورتی که در ناحیه خارجی مقعد نمایان شود، علاوه بر خونریزی درد بسیار آزار دهنده ای را نیز به همراه خواهد داشت.

کنترل و درمان هموروئید اهمیت بسیاری دارد، زیرا با گذشت زمان ممکن است این بیماری باعث بروز مشکلات دیگری چون کم خونی، عفونت و حتی سرطان رکتال گردد. درد در ناحیه مقعد هنگام دفع مدفوع، به وجود آمدن برآمدگی در ناحیه مقعد، مشاهده خون بر روی مدفوع، دفع ناقص مدفوع، خونریزی از مقعد و وجود التهاب و تورم در این ناحیه از جمله علائم تشخیص هموروئید می باشند.

مانند سایر بیماری ها برای درمان بواسیر نیز می توان از دارو های گیاهی استفاده کرد. این نوع دارو ها با اثر بخشی مطلوب و عوارض جانبی کمی که دارند یک روش درمان موثر برای بهبود انواع بیماری ها به شمار می روند. کپسول روهمورین (آنتی هموروئید سابق) قائم دارو از جمله فرآورده های دارویی است که به منظور درمان بواسیر و شقاق مقعد ارائه شده و از خون ریزی ناشی از آن جلوگیری می کند.

کپسول روهمورین که با استفاده از گیاه ریوم پالماتوم تهیه شده است، از بین برنده فیستول بواسیری نیز می باشد. مصرف این داروی گیاهی ورید های بواسیری گسترش یافته را از بین برده و ارتباط بین فیستول که در دهانه داخلی و یا خارجی مقعد قرار گرفته است را با این ورید ها قطع می کند. به این ترتیب زائده بواسیری کم کم از بین رفته و خشک می گردد. علاوه بر این ترکیبات موجود در کپسول روهمورین قائم دارو شقاق احتمالی ناشی از بواسیر را رفع کرده و زخم را بهبود می بخشد.

برای مصرف این دارو می بایست روزانه دو مرتبه، یک ساعت قبل از نهار و یک ساعت قبل از شام (با معده خالی)، 2 عدد کپسول را میل نمایید. توصیه می شود استفاده از کپسول روهمورین را تا رفع ناراحتی ادامه دهید. مصرف این فرآورده در دروان بارداری و شیردهی و برای کودکان ممنوع می باشد.